Piosenki z górnej półki

Występują:
KATARZYNA DĄBROWSKA
ANNA JURKSZTOWICZ
MARCIN JANUSZKIEWICZ
ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI/PIOTR MACHALICA
KWARTET RAMPA: ANNA ŚCIGALSKA, JOANNA PAŁUCKA, STEFAN KAŻURO, GRZEGORZ KUCIAS
ZESPÓŁ MUZYCZNY MARKA STEFANKIEWICZA
Scenariusz, reżyseria i prowadzenie: ANDRZEJ STRZELECKI

Polska twórczość piosenkowa obfituje w wybitnych autorów: Agnieszka Osiecka, Jonasz Kofta, Jeremi Przybora, Wojciech Młynarski. Ich piosenki składają się na program koncertu „Piosenki z górnej półki”. Są to piosenki bardzo różne. Inne są bohaterki i bohaterowie, inne jest spojrzenie na nasz kraj.

Koncert „Piosenki z górnej półki” jest propozycją wyjątkową – kulturalną i dowcipną z racji samej materii literackiej i muzycznej – potencjalny widz ma gwarancję jakości i wartości artystycznej. Jeśli dodamy markową obsadę mamy zapewnione najwyższej próby wykonawstwo. A pomysł scenarzysty i praca reżysera zapewnia oryginalność, wdzięk, elegancję i klarowność. Słowem, mamy przyjemność zaproponować Państwu nie tyle koncert, ile wydarzenie kulturalne.

Rewelacja , gorąco polecam
Andrzej

Koncert bardzo udany. Mlodzi wokaliści super !!! Pieknie zmierzyli się z niełatwym repertuarem. Interpretacje przepiękne. Wykonania na bardzo wysokim poziomie , glosy o jakie tych młodych ludzi nawet nie podejrzewałam. Każdy z wykonawców tak inny od następnego , ze nie sposób porownac , zganic czy pochwalić jednego. Wspanialy pomysl Andrzeja Strzeleckiego. Pochwalic na pewno nalezy sekcje muzyczna.
margot

Przepiękne utwory i wspaniałe wykonanie. Dziękuję za cudowne przeżycie. pozdrawiam
Anna

Fantastyczny koncert. Starzy mistrzowie w nowych doskonałych wykonaniach.
jolar56

Wspaniały koncert.Świetne głosy!!!Koncert wart polecenia.
woj

Magiczny koncert. Gwarancją jakości jest prowadzący A. Strzelecki, który obok renomowanych artystów zaprosił do koncertu młodych, wybitnie utalentowanych wokalnie aktorów. Jest to przykład na to, że polska piosenka ma się dobrze i jest chętnie słuchana. Panie Andrzeju dziękujemy i czekamy na następny spektakl !!!
Todeli