Odnawiam dusze

Koncert piosenek Jacka Cygana

Zapraszam Państwa w podróż po moich piosenkach, obiecując wzruszenia,  odkrywanie tajemnic, śmiech, a czasem nawet łzy. Bo muzyka to jest życie, to są emocje, to jest miłość! Artyści przemierzają setki kilometrów, by ODNAWIAĆ DUSZE, a ja wierzę, że podczas naszych spotkań z publicznością dzieje się to z wzajemnością! Do zobaczenia na koncercie!
/Jacek Cygan/

Niezwykła podróż przez piosenki jednego z czołowych polskich autorów. Podróż, która łączy trzy pokolenia widzów! Odkrywanie tajemnic zaszytych w tekstach, śmiech oraz łzy wzruszenia, a wszystko to w doskonałej oprawie muzycznej. Ponadczasowe przeboje wykonują zaproszeni przez Jacka Cygana goście oraz… sam Autor!  Artystom na scenie towarzyszy pełen muzycznej energii Kameleon Quintet p/k Radosława Labahua.

W koncercie występują wymiennie:

Anna Jurksztowicz
Kamila Klimczak
Weronika Krystek
Zofia Nowakowska
Beata Rybotycka
Alicja Wojnowska
Marcin Januszkiewicz
Krzysztof Kwiatkowski 
Mariusz Patyra
Grzegorz Skawiński
Jacek Wójcicki

Koncert rewelacyjny!!!!!!

ewi

Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy

Wspaniałe doświadczenie audio-wizualne

Tomasz

Cudowne przeżycie ! Pan Jacek stwarza niesamowitą atmosferę, wspaniali wykonawcy! Mógłbym natychmiast ponownie przeżywać to wspaniałe wydarzenie !

Zbyszek

Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy

Wspaniała atmosfera. Cudowne wykonania. Artyści na najwyższym poziomie. Zaskoczenie gdy pojawil się Grzegorz Skawiński. Jestem pod dużym wrażeniem. Nowy odbiór piosenek a raczej tekstów ,niby znane a jakby na nowo odkryte. Brawo 👏

Magdalena

Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy

Cudowny koncert! Chwile, których się nie zapomina. Słowa piosenek napisane przez Jacka Cygana mają w sobie moc i mądrość. Wykonawcy utworów zachwycają profesjonalnością. A sam Pan Jacek Cygan – uroczy, mądry, serdeczny. Po koncercie wychodziliśmy wszyscy z odnowionymi duszami, pełni nadziei, że ten świat jeszcze może być lepszy. Mimo wszystko.

Ewa

ICE Kraków Congress Center

Koncert szalenie udany. Piosenki wykonywane z pełnym profesjonalizmem, teksty oczywiście świetne. Uwielbiam Jacka Cygana, więc nie mogłam się oprzeć temu występowi. Polecam każdemu przy następnej okazji

UM Łódź

Teatr Wielki w Łodzi

Koncert świetny, na wysokim poziomie. Prowadzący i występujący z Nim Piosenkarze bardzo szybko nawiązali „kontakt” z publicznością, wykonując wspólnie większość znanych utworów. Towarzyszący Jackowi Cyganowi zespół, był przysłowiową „wisienką na torcie”. Wspaniałe widowisko, radość dla oka i ucha. Bardzo dobra i sprawna organizacja. Polecam.

B.B.

Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy

Wydarzenie artystyczne na najwyższym poziomie. Ogromny szacunek dla wszystkich wykonawców. Pan Jacek Cygan to wspaniały gawędziarz i wodzirej. Dużo emocji,wzruszeń, humorystycznych akcentów. Jestem szczęśliwa,że mogłam tam być.

Bożena

ICE Kraków Congress Center

Niesamowity koncert. Pełen gwiazd i emocji. Warto było zdecydowanie.

vivien

Teatr Wielki w Łodzi

fot. Bartosz Pawlik / Karina Kiczek