W repertuarze: emocje, humor, refleksje.

Sprzedawca życzeń

Jacek Cygan
premiera! Adam Ferency w monodramie Jacka Cygana. Opowieść o jest człowieku, który z układania życzeń uczynił sens swego życia. Adam Ferency w sposób mistrzowski potrafi oddać wszystkie odcienie osobowości naszego bohatera, który w jego kreacji bywa śmieszny i tragiczny, mocny i bezbronny, zawsze jednak uczciwy i wierny swojej pasji, zawsze trzymający wysoko rangę człowieka.

Pani Pylińska i sekret Chopina

Eric-Emmanuel Schmitt
Joanna Żółkowska, Paulina Holtz, Kacper Kuszewski w historii o miłości do sztuki. 

Apetyt na czereśnie

Agnieszka Osiecka

premiera! Ona i On. Siedzą na peronie dworca kolejowego. Zaraz pociągi odjadą i powiozą ich w dwie różne strony. Ona wraca z rozprawy rozwodowej, on też rozpoczyna nowy rozdział w życiu. Obsada: Maria Niklińska, Rafał Olbrychski. Przy fortepianie: Lena Ledoff.

Cudotwórca

Brian Friel
Po mistrzowsku skonstruowana historia trzech osób hipnotyzuje słowem.
Kim jest Fenomenalny Francis Hardy? Sprawdźcie sami.
W obsadzie: Adam Ferency, Anna Gajewska, Henryk Niebudek.

Lilka, cud miłości

Zmysłowy i pełen humoru portret Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej w wykonaniu Pauliny Holtz, Krystyny Tkacz, Magdaleny Zawadzkiej, Joanny Żółkowskiej.

Dziennik przebudzenia

Adam Ferency i Joanna Kosierkiewicz w spektaklu na podstawie „Dziennika” i „Drugiego dziennika” Jerzego Pilcha. Potęga słowa. Siła aktorstwa. Moc wizualizacji.

Judy

Sztuka, która podbiła Broadway! Hanna Śleszyńska jako Judy!

Za rok o tej samej porze

Bernard Slade
Olga Bończyk, Piotr Gąsowski i znana opowieść miłosna.

Rewolucja balonowa

Julia Holewińska
Muzodram przedstawia portret pierwszego pokolenia wychowanego w demokracji – dzisiejszych trzydziestolatków, którzy jako dzieci wyjeżdżali z rodzicami na saksy, żuli gumę Turbo i słuchali Papa Dance.
Występują Katarzyna Zielińska-Jaworska i Norbert Turbacz (kontrabas).

Bóg ja i pieniądze

Czy kobieta, która prowadzi szare, codzienne życie może przeżyć coś niespodziewanego i pięknego? Czy watro walczyć o miłość sprzed lat? I jak to jest z naszymi relacjami z Panem Bogiem, Losem i Przeznaczeniem?
Reżyseria: Maciej Wojtyszko

Komedia

Miłogost Reczek
Adam Ferency w spektaklu „Komedia”. Komedia, która jest dramatem, a staje się tragifarsą. Emocje, humor, aktorskie kreacje.
Reżyseria: Adam Ferency

Po co są matki?

Hindi Brooks
Morze. Plaża. Parasol. Dwa łóżka. Dwa drinki. Dwie kobiety. Matka i córka. Paulina Holtz i Joanna Żółkowska w sztuce Hindi Brooks. Reżyseria: Robert Gliński.

Akompaniator

Anna Burzyńska
Akompaniator to znakomita komedia, pełna napięcia i zaskakujących zwrotów akcji. Ta „uwertura na kobietę, mężczyznę i fortepian” podejmuje w przewrotny i ironiczny sposób temat wielkiej namiętności, której towarzyszy piękna muzyka i… bardzo dużo absurdalnego humoru.
Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz

Długi Łykend

Norm Foster
Dwie pary małżeńskie spotykają się w luksusowej willi gdzieś na skraju Puszczy Białowieskiej w mateczniku lelka krzykliwego. Ich wzajemne relacje szybko przekraczają granice konwencjonalnego spotkania przyjaciół a skrywane dotąd uczucia mocno komplikują spokojne życie obu par.
Reżyseria: Piotr Dąbrowski, Julia Wacławik-Dąbrowska

Pojedynek – zabawa w detektywa

Anthony Shaffer
„Pojedynek – zabawa w detektywa” czyli Peszek kontra Peszek. Dwaj znakomici aktorzy w tajemniczym pojedynku na słowa i emocje. Gra bez reguł, misternie utkana intryga i błyskotliwy dialog.

Mała rzecz a cieszy (Good things)

Liz Lochhead
Maja Barełkowska, Aldona Jankowska / Olga Sawicka, Piotr Cyrwus, Waldemar Obłoza w pełnej czaru, angielskiego humoru i wdzięku opowieści o poszukiwaniu szczęścia, które czasem jest bliżej niż nam się wydaje.

Sekret panny Kazimiery

Beata Malczewska i Ewa Kornecka
„Sekret panny Kazimiery” to fantazja kabaretowa, komediowa opowieść z piosenkami w klimacie międzywojennych kabaretów.
Reżyseria: Beata Malczewska i Ewa Kornecka

Życie: trzy wersje

Yasmina Reza

Sztuka Yasminy Rezy – komedia ze świetnymi rolami Nataszy Leśniak, Katarzyny Pakosińskiej, Piotra Ligienzy, Jerzego Schejbala. Premiera 20.03.2022 Scena Relax Warszawa

L do L

100-lecie urodzin Stanisława Lema
Beata Rybotycka jako Ewa Lipska, Olaf Lubaszenko jako Stanisław Lem w spektaklu o niezywkłej przyjaźni wybitnych osobowości literackich. Przedstawienie prezentowane impresaryjnie wspólnie z Teatrem STU.